12 квітня 2023 р. відбулось засідання Студентського наукового товариства (СНТ)

Засідання Студентського наукового товариства Національного фармацевтичного університету

12 квітня 2023 р. за участі проректора закладу вищої освіти з науково-педагогічної роботи професора Інни  Владимирової відбулось засідання Студентського наукового товариства (СНТ) Національного фармацевтичного університету. У засідання взяли участь понад 70 учасників: здобувачів вищої освіти – членів СНТ кафедр університету, відповідальних за наукову роботу кафедр та керівників кафедральних студентських наукових гуртків.

Інна Владимирова представила орієнтовну програму XXIX Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених та студентів «Актуальні питання створення нових лікарських засобів», що відбудеться 19-21 квітня 2023 р. У рамках конференції 19 та 20 квітня будуть представлені конкурсні роботи учасників I туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2022/2023 н.р. 21 квітня заплановано проведення засідань СНТ кафедр.

Голова СНТ НФаУ Олена Мала презентувала новий університетський проєкт – конкурс «Академічна доброчесність – запорука якості освіти і науки». Серед основних завдань конкурсу Олена відзначила популяризацію академічної доброчесності; залучення здобувачів до наукової та творчої діяльності; зменшення проявів академічної недоброчесності; формування цінності чесності та створення спільноти студентів для яких списування є неприпустимим. До участі у конкурсі запрошуються здобувачі вищої освіти, молодці науковці, куратори академічних груп. Були представлені вимоги до конкурсних робіт, номінації та порядок проведення конкурсу.

Крім того, представники СНТ університету вийшли з ініціативою підготувати інформаційне відео до Міжнародного дня проліска, що відзначається 19 квітня.

З метою привернення уваги до природоохоронних заходів до цих рослин, більшість з них занесені у Червону книгу, як зникаючий вид, та інформування щодо лікувальних властивостей рослини та її можливостей використання у медицині та фармації.