12 квітня 2023 р. відбулося відкрите засідання Клубу бізнесу та технологій Національного фармацевтичного університету

12 квітня 2023 року відбулося відкрите засідання Клубу бізнесу та технологій Національного фармацевтичного університету (НФаУ), створеного за ініціативи в.о. ректора Алли Котвіцької.

Подія присвячена зустрічі з професіоналами у галузі якості. Знання з якості мають велике значення для будь-якої компанії, оскільки вони дозволяють підвищити якість послуги або продукту, підвищити задоволеність клієнтів та збільшити ефективність діяльності підприємства.

Спікерами заходу стали Роман Ісаєнко, голова Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками (випускник НФаУ за освітньою програмою “Якість, стандартизація та сертифікація”) та провідний фахівець з сертифікації, стандартизації та якості DQS Україна Наталя Ніколаєнко. Роман Ісаєнко представив можливі напрямки співробітництва між Державною службою України з контролю якості лікарських засобів та контролю за наркотиками і Національним фармацевтичним університетом. А також зауважив, що серед представників апарату та територіальних органів Держлікслужби є певний відсоток випускників Національного фармацевтичного університету. Наталя Ніколаєнко представила основні принципи якості, сертифікації та аудиту системи менеджменту організації.

Захід відвідали понад 100 учасників, серед яких здобувачі вищої освіти, академічна спільнота та випускники освітньої програми “Якість, стандартизація та сертифікація”. Під час панельної дискусії обговорювалися актуальні теми, пов’язані з якістю та процесами аудиту.

Клуб бізнесу та технологій НФаУ відкритий для всіх бажаючих!