12 квітня 2023 р. відбулась профорієнтаційна зустріч в.о. ректора Національного фармацевтичного університету Алли Котвіцької з випускниками та викладачами  Фахового коледжу НФаУ «Шлях до успіху»

Алла КОТВІЦЬКА звернулась до випускників з промовою щодо перспектив розвитку фармацевтичної галузі в Україні та світі, розповіла випускникам про можливості, які надає НФаУ для фахових молодших бакалаврів та бакалаврів фармації, а також про студентське життя, студентські проєкти та стипендіальні проєкти,  які успішно реалізуються в університеті.

Умови вступу 2023 для випускників коледжу висвітлив відповідальний секретар приймальної комісії НФаУ  Станіслав ПОГОРЄЛОВ.

На завершення зустрічі була проведена інтерактивна вікторина Quiz, де оголошено трьох переможців:

1 місце – Анна Дубініна,

2 місце – Мирослава Морозова,

3 місце – Сосницький Микита.

Переможцям отримують брендовані подарунки від НФаУ.

До заходу приєдналось біля 150 осіб.