12 листопада 2020 р. відбувся міжнародний круглий стіл щодо пошуку грантових можливостей

У рамках співробітництва, встановленого між Національним фармацевтичним університетом, Литовським університетом наук здоров’я, Університетами Тайваню та Німецьким університетом у Каїрі, було організовано та проведено міжнародний круглий стіл щодо пошуку грантових можливостей між університетами України, Литви, Тайваню та Єгипту.

На зустрічі були присутні завідувачка кафедри фармацевтичної хімії, д.фарм.н., проф. Георгіянц В.А., докторант кафедри фармацевтичної хімії, к.фарм.н. Михайленко О.О., проф. Shazly (Department of Pharmaceutical Biology, Faculty of Pharmacy and Biotechnology, the German University in Cairo, Єгипет), аспірант Huran, Dr. Shaima, проф. Tsong-Long Hwang (Graduate Institute of Natural Products, Chang Gung University; Dean/Distinguished Professor, College of Human Ecology, Chang Gung University of Science and Technology, Тайвань), Dr. Paul Kung Po-Hsiung (Graduate Institute of Natural Products, School of Traditional Medicine, College of Medicine, Chang Gung University, Тайвань), Dr. Korinek (National Cheng Kung University, координатор інновацій та співробітництва між Тайванем та ЄС, Тайвань), проф. Ivanauskas (Department of analytical and toxicology chemistry, Lithuanian University of Health sciences, Kaunas, Lithuania).

Проф. Георгіянц В.А. представила доповідь про структуру, навчальний процес, науково-технічні можливості Національного фармацевтичного університету. Докторант Михайленко О.О. доповіла про оголошені конкурси проєктних пропозицій, грантових програм.

На зустрічі було обговорено можливості університетів та країн, варіанти грантових тем, взято курс на подальшу співпрацю.