12 травня 2023 р. в рамках проведення серії факультативних лекцій від стейкхолдерів для здобувачів вищої освіти спеціальності «Фармація, промислова фармація» відбулася лекція «Криміналістика та основи судової експертизи»

12 травня 2023 р. на засідання клубу «Хімія і не тільки» було запрошено завідувачку сектору біологічних, ветеринарних та грунтознавчих досліджень лабораторії фізичних, хімічних, біологічних та молекулярно-генетичних досліджень Національного наукового центру «Інститут судових експертиз ім. засл. проф. М. С. Бокаріуса» к.вет.н. Булавіну Вікторію Сергіївну, яка для здобувачів вищої освіти прочитала факультативну лекцію «Криміналістика та основи судової експертизи».

На лекції були присутні 87 здобувачів вищої освіти 1 – 3 курсів освітньої програми «Фармація» та викладачі кафедри медичної хімії, кафедри фармацевтичної хімії, кафедри загальної хімії та кафедри аналітичної хімії та аналітичної токсикології.

Пані Вікторія розповіла про можливості та перспективи роботи фармацевтів в судовому секторі. Під час доповіді лектор ознайомила зі структурою сектору, нормативно-правовою документацією, яка регулює проведення судового аналізу та діяльність судового експерта.

У другій частині лектор відповіла на питання здобувачів вищої освіти та науково-педагогічних працівників кафедр.

На завершення зустрічі пані Вікторія запросила усіх бажаючих відвідати з екскурсією ННЦ «ІСЕ ім. засл. проф. М.С. Бокаріуса», зокрема, Науково-прикладний музей.

Відповідальні кафедри за організацію зустрічі здобувачів вищої освіти НФаУ із лектором підприємства – кафедра  медичної хімії(завідувачка кафедри, доктор фармацевтичних наук, професор Ліна ПЕРЕХОДА,  доцент ЗВО, кандидат фармацевтичних наук, доцент Ірина СИЧ), кафедра загальної хімії (завідувачка кафедри, доктор фармацевтичних наук, професор Ірина Журавель,  доцент ЗВО, кандидат фармацевтичних наук, доцент Олег КРИСЬКІВ), кафедра фармацевтичної хімії (завідувачка кафедри, доктор фармацевтичних наук, професор Вікторія Георгіянц) та кафедра аналітичної хімії та аналітичної токсикології (завідувач кафедри, доктор фармацевтичних наук, професор Сергій КОЛІСНИК).