12 травня 2023 р. відбулося нагородження лауреатів Міського конкурсу «Молода людина року», де студенти НФаУ стали переможцями

️Авад Аміра, студентка 2 курсу, освітньої програми «Фармація», переможниця районного етапу Міського конкурсу «Молода людина року» у номінації «Студенти (курсанти) закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації» у Київському районі міста Харкова.

Капріор Іван, студент 3 курсу, освітньої програми «Фармація», переможець районного етапу Міського конкурсу «Молода людина року» у номінації «Громадська діяльність» у Київському районі міста Харкова.

Конкурс «Молода людина року» проводиться Управлінням у справах сім’ї та молоді Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту з 2001 року.

Щорічно у ньому беруть участь понад 270 конкурсантів за рекомендаціями відповідних установ або шляхом самовисування.

Мета конкурсу – підтримати обдаровану молодь, відзначити вагомі досягнення молодих людей у різних сферах суспільного життя та нагородити найкращих молодих спеціалістів у галузі виробничої, навчальної, громадської та творчої діяльності.

Вітаємо переможців!Пиш аємося Вами!