14-15 березня 2019 р. в НФаУ пройшла ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Ліки – людині. Сучасні проблеми фармакотерапії і призначення лікарських засобів»

14 березня відбулось відкриття конференції, в якій приймають участь фахівці медичної та фармацевтичної галузі з 11 країн Світу. Під час конференції будуть розглянуті сучасні проблеми фармакотерапії захворювань людини. Висвітлені результати вивчення клінічної ефективності нових лікарських препаратів та доклінічного вивчення біологічно активних речовин рослинного і синтетичного походження. Відбудеться обговорення синтезу, вивчення фармакологічної активності нових сполук синтетичного і рослинного походження, розробки складу та технології лікарських засобів на основі субстанцій природного та синтетичного походження, пошуку та впровадження нових допоміжних речовин для розробки лікарських препаратів.

Особлива увага буде приділена аспектам викладання дисциплін у закладах вищої освіти. В рамках педагогічної секції буде проведено засідання однопрофільних кафедр, що викладають дисципліну «Маніпуляційна техніка».

Більше фото в альбомі

Print Friendly, PDF & Email