14 – 16 березня 2019 р. у Києві відбулась X щорічна виставка «Сучасні заклади освіти – 2019» та VIII виставка освіти за кордоном «World Edu»

Національний фармацевтичний університет був удостоєний Гран-прі у номінації «Лідер вищої освіти» та нагороджений медаллю у номінації «Розвиток професійної компетентності педагогічних працівників системи неперервної освіти».

На виставці вищу школу України представляють близько сотні вітчизняних університетів, академій, інститутів, коледжів, технікумів, наукових установ. 

Виставка зібрала понад 750 представників із 25 регіонів України та 12 країн світу.

Програмою виставки передбачено проведення 60 конференцій, презентацій, семінарів, круглих столів, майстер-класів, воркшопів, відкритих уроків, панельних дискусій за участю представників секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, керівників, провідних фахівців і науковців Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», практичних працівників галузі освіти та представників закордонних закладів освіти, міжнародних представництв, виробників і постачальників засобів навчання.

У рамках заходу завідувач кафедри педагогіки та психології НФаУ, професор  Л.Г. Кайдалова провела презентацію на тему «Безперервний професійний розвиток та освіта науково-педагогічних працівників як умова підготовки компетентних освічених фахівців у ЗВО». 

Презентація отримала сертифікат виставочного заходу.

Матеріали за темою:

 

image_pdfimage_print