14 червня 2023 р. команда університету разом з ректором НФаУ, професором Аллою Котвіцькою завітала до Biopharma Plasma Харків

«ЗРОБИ ДОБРО, БРО»
ПЕРЕМОГА В ТВОЇЙ КРОВІ

Саме таким є меседж НФаУ у Всесвітній ДЕНЬ ДОНОРА.

14 червня команда університету разом з ректором НФаУ, професором Аллою КОТВІЦЬКОЮ завітала offline, до BIOPHARMA PLASMA Харків, де центр професіоналів очолює директор Галина СІРОШТАН!

НФаУ завжди на СТОРОНІ ЗДОРОВ’Я

І це не просто наш слоган, це спосіб нашого життя

✅ Тому у цей День (і не лише сьогодні) студенти та співробітники НФаУ активно долучилися до здачі плазми крові.
✅ Ми мали змогу провести експериментально-дослідний event щодо сучасних підходів класифікації груп крові й резус-факторів.

Студенти змогли долучитися до практичного визначення груп крові та її клінічного аналізу на сучасному обладнанні.

Фармацевтична спільнота НФаУ має плідні партнерські зв’язки з центром Biopharma Plasma, разом будуємо здорову націю.

Дорогі ПАРТНЕРИ, вітаємо зі святом, дякуємо 🙏 за кожне врятоване життя! 💖
ПЕРЕМОГА В НАШІЙ КРОВІ