14 червня 2023 р. відбулося перше засідання Клубу краси і здоров’я «BEAUTY-CLUB» НФаУ

ЗАСІДАННЯ КЛУБУ КРАСИ І ЗДОРОВЯ «BEAUTY-CLUB»

14 червня 2023 року відбулось перше засідання Клубу краси і здоров’я НФаУ, яке було присвячено догляду за шкірою обличчя у літній сезон, а також профілактиці і корекції гіперпігментацій шкіри.

Спікерами засідання були

• Шмелькова Катерина, лікар-дерматовенерелог вищої категорії, кандидат медичних наук, доцент кафедри косметології і аромології,
  • Бобро Світлана, практикуючий косметолог, кандидат фармацевтичних наук, доцент кафедри косметології і аромології
  • Шоміна Світлана, медичний представник французької аптечної дерматокосметики брендів AVENE, Ducray, A-derma, Klorane , группа PIERRE FABRE LABORATORIES.

На засіданні клубу обговорили інформацію про негативний вплив ультрафіолетового випромінення на шкірні покриви, розглянули достатньо поширену проблему шкіри, особливо в літній період – гіперпігментацю.

Спікери розказали про різні типи цього стану, етіологію, патогенез, клінічні прояви, про те, як позбутися гіперпігментації шкіри в умовах косметологічного салону, а також в домашніх умовах за допомогою косметичних засобів.

Учасники клубу дізнались коли потрібно звертатися до дерматолога, а коли достатньо косметологічної корекції, як запобігти утворенню гіперпігментацій, та як взагалі правильно доглядати за шкірою у літній сезон. Також ми побували на робочому місці косметолога, переглянули фрагмент комплексного догляду за шкірою з ознаками гіперпігментацій.

Після доповідей, учасники клубу поспілкувалися зі спікерами і отримали відповіді на свої  питання.

Наприкінці засідання всі учасники клубу прийняли участь у вікторині, від бренду AVENE, а п’ять переможців, серед яких здобувачі вищої освіти і співробітники НФаУ, виграли косметичні засоби бренду AVENE.