14 червня 2023 р. у Національному фармацевтичному університеті пройшов профорієнтаційний захід «FUTURE WITH НФаУ» , присвячений освітній програмі «Лабораторна діагностика»

14 червня 2023 р. у Національному фармацевтичному університеті пройшов профорієнтаційний захід «День знайомства з НФаУ», присвячений освітній програмі «Лабораторна діагностика» першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти спеціальності 224 «Технології медичної діагностики та лікування».

На заході, організованому для вступників 2023 р., були присутні представники академічної спільноти НФаУ: ректор НФаУ, заслужений діяч науки і техніки України, доктор фармацевтичних наук, професор КОТВІЦЬКА Алла, декан факультету медико-фармацевтичних технологій, доктор біологічних наук, професор НАБОКА Ольга, представники приймальної комісії НФаУ, гаранти освітньої програми «Лабораторна діагностика» першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня вищої освіти, викладачі кафедри клінічної лабораторної діагностики, а також представники стейкхолдерів роботодавців та баз практики, здобувачі вищої освіти і випускники освітньої програми «Лабораторна діагностика» та майбутні абітурієнти.

Зі вступним словом виступила Гарант освітньої програми «Лабораторна діагностика» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти,  доцент кафедри клінічної лабораторної діагностики, доктор фармацевтичних наук, доцент  ДОЛЖИКОВА Олена, яка також презентувала аудиторії зміст освітньої програми, розповіла про її унікальність, можливості працевлаштування випускників у медичній галузі, зазначила переваги та перспективи навчання.

З привітанням учасників виступила декан факультету медико-фармацевтичних технологій доктор біологічних наук, професор НАБОКА Ольга.

Також на зустрічі виступала доцент кафедри клінічної лабораторної діагностики, завуч та відповідальна за практику, кандидат медичних наук, доцент ЛИТВИНЕНКО Ганна, яка розповіла про сучасні бази практики та важливість практичної підготовки для здобувачів, які навчаються за освітньою програмою «Лабораторна діагностика».

Випускниця освітньої програми «Лабораторна діагностика», директор бази практики ТОВ «Медичні технології сучасності плюс» СИДОРЕНКО Надія поділилася досвідом навчання на освітній програмі та продемонструвала сучасне обладнання, яке використовується для роботи у лабораторії.

Також власним досвідом та враженнями від навчання у НФаУ з учасниками заходу поділилася випускниця першого (бакалаврського) рівня вищої освіти і на тепер здобувач вищої освіти другого (магістерського) рівня (1 курс) освітньої програми «Лабораторна діагностика» ЛЕВЧЕНКО Яна. Також Яна розповіла про досвід роботи у Клініко-діагностичній лабораторії Одеської обласної клінічної лікарні і продемонструвала методики, які опанувала.

Про умови вступу на освітню програму «Лабораторна діагностика» розповіла заступник відповідального секретаря приймальної комісії КОВАЛЬСЬКА Олена.