14 листопада 2019 р. в Обласній спеціалізованій школі-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Обдарованість» відбувся «Виїзний день науки НФаУ»

14 листопада 2019 р. в Обласній спеціалізованій школі-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Обдарованість” відбувся «Виїзний день науки НФаУ», присвячений Всесвітньому дню науки в ім’я миру та розвитку.

До заходу були залучені співробітники НФаУ: проректор з НПР, проф. Загайко А.Л., доцент кафедри фармацевтичної хімії Грудько В.А., асистент кафедри біологічної хімії Литкін Д.В., асистент кафедри технології фармацевтичних препаратів Солдатов Д.П.

Викладачами університету було продемонстровано цікаві та наочні експерименти, які доводять важливу роль вивчення хімії не тільки в професійній діяльності фармацевта, а й в повсякденному житті.

На заході були присутні понад 70 учнів, а також вчителі та представники адміністрації школи.