14 листопада 2023 р. відбулася  нарада кураторів академічних груп у 2023/2024 н.р.

Проректор ЗВО з науково-педагогічної роботи – Вікторія КУЗНЄЦОВА розповіла про важливість ведення портфоліо студента НФаУ: формування, вимоги та можливості.

Координатор позанавчальної роботи — Ольга НАЗАРКО доповіла цьогорічні особливості роботи кураторів академічних груп І-V курсів денної форми навчання в НФаУ.

Начальник відділу організації виховного процесу та соціальних питаньЄвгенія КАЛАШНИК висвітлила загальноуніверситетські заходи листопада та наголосила на важливості залучення до них студентів.

Провідний фахівець відділу організації виховного процесу та соціальних питань – Ольга ЦАПКО  анонсувала Всеукраїнську акцію «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА», звернула увагу на минулорічну участь студентів НФаУ та їх результати.

Фахівець відділу організації виховного процесу та соціальних питань – Аміра АВАД представила анонс заходів, що відбуватимуться протягом грудня: розповіла про свята  та запросила кураторів донести цю інформацію в свої групи.