14 травня 2021 р. відбулася ІІІ Міжнародна конференція для іноземних студентів «Україна і світ: освітньо-культурний простір»

Цьогоріч навчання на відділенні доуніверситетської підготовки НФаУ уперше здійснюється українською мовою, а на І курсі як мову майбутньої професії її обрали понад 30 студентів-іноземців.

Перші кроки шляхом самостійного наукового пошуку, зроблені нашими студентами, свідчать про високий рівень мовної підготовки та справжню зацікавленість у майбутній професії.

У ІІІ Міжнародній конференції для іноземних студентів ««Україна і світ: освітньо-культурний простір», яка відбулася 14 травня в Києві та проходила в онлайн-форматі, взяли участь 83 студенти з 11 ЗВО України.

До участі також були запрошені почесні гості: заступник Міністра з питань європейської інтеграції Міністерства освіти і науки України Андрій Вітренко, Голова Представництва ЄС в Україні Мааті Маасікас, Надзвичайний і Повноважний Посол Туркменістану в Україні Тойли Атаєв, Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремній,  директорка УДЦМО Олена Шаповалова, генеральний директор Інституту України Володимир Шейко й креативна директорка Інституту України Тетяна Філевська, президент ГО «Африканська рада в Україні» Діало Ісса Садіо та інші.

Національний фармацевтичний університет у 5 секціях презентували студенти І-ІІІ курсів факультету з підготовки іноземних громадян та відділення доуніверситетської підготовки НФаУ, підготовлені викладачами кафедри фундаментальної та мовної підготовки.

Ель Каун Сухаїл та Айман Гареі (доповідь «Основні перекладацькі трансформації у текстах медико-біологічного профілю», науковий консультант – канд. філол. наук., доц. Наталя Лисенко),  Дзота Хелена Асна та Умаіма Бухафа (доповідь «Національні традиції народів Конго і Марокко», наукові консультанти – викладачі Оксана Латишева та Тетяна Чернігова), Аділова Джіверзат (доповідь «О важности изучения и сохранения языков Дагестана», науковий консультант – канд. філол. наук., доц. Тетяна Суханова) охоче брали участь у дискусіях та обґрунтовано відстоювали свою думку. Високий науковий рівень та мовну компетенцію наших доповідачів відзначено організаторами конференції – викладацьким колективом Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка.

Усі учасники отримали сертифікати та пропозиції до подальшої співпраці.

Інформація на сайті кафедри: https://podfac.nuph.edu.ua/ua-uchast-u-studentskykh-konferentsiiakh/