За підсумками ресертифікаційного аудиту, НФаУ отримав сертифікат відповідності системи управління якістю університету вимогам стандарту ISO 9001:2015 (від 15.05.2021 № UA-31400056 QM15).

Термін дії сертифікату якості – три роки, до 14 травня 2024 р.

Ресертифікація проходила одночасно у трьох системах: IQNET, DQS, МЦЯ ТОВ «ПРИРОСТ», які є світовими лідерами з сертифікації систем менеджменту якості.

Колектив Національного фармацевтичного університету успішно пройшов процедуру сертифікації та підвищив рівень якості згідно з міжнародними стандартами.Як зазначили експерти, система менеджменту якості НФаУ досягла високого рівня розвитку і продовжує активно удосконалюватися. Сертифікація ISO 9001:2015 стала підґрунтям для розбудови інтегрованої системи управління НФаУ та сприяла впровадженню екологічного (ISO 14001) та енергетичного (ISO 50001) менеджментів.Інтегрована система управління є для всього колективу університету заохоченням до подальшого вдосконалення освітньої діяльності й сприяє підвищенню рівня довіри до НФаУ з боку стейкхолдерів.

Щиро вітаємо колектив НФаУ із досягненням поставленої мети та підтвердженням високого рівня якості освітніх послуг!