14 вересня 2023 р. проректор закладу вищої освіти з науково-педагогічної роботи професор Інна Владимирова взяла участь у стратегічній сесії «Українські студії в славістиці: візуалізація»

Стратегічна сесія «Українські студії в славістиці: візуалізація» з напряму «Проблеми ідентичності культурної спадщини України»

14 вересня 2023 р. проректор закладу вищої освіти з науково-педагогічної роботи професор Інна ВЛАДИМИРОВА взяла участь у стратегічній сесії «Українські студії в славістиці: візуалізація» з напряму «Проблеми ідентичності культурної спадщини України».

Модераторами заходу виступили директорка державного підприємства «Український державний центр міжнародної освіти», кандидат історичних наук, доцент Олена ШАПОВАЛОВА та голова Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України, доктор юридичних наук, професор Олеся ВАЩУК.

З вітальним словом учасникам заходу виступив Михайло ВИННИЦЬКИЙ, заступник Міністра освіти і науки України.

Були представлені доповіді Василя ЧЕРНЕЦЯ, директора Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, присвячена проблемам ідентичності культурної спадщини України в умовах російсько-української війни та у повоєнний період; Марини ГОГУЛІ, наукового співробітника Інституту літератури ім. Т.Г. Шевченка НАН України щодо літературно-просвітницької діяльності об’єднання ДОБРУС та Наталії ПЕТРОВОЇ, доцента кафедри археології та етнології України Одеського національного університету імені І.І. Мечникова «Українська ідентичність в полікультурному середовищі: проблеми та механізми збереження та Українці Румунії: досвід збереження ідентичності в північній Добруджі та інші».