15 грудня 2022 р. відбулася Всеукраїнська  науково-практична інтернет-конференція «Застосування інноваційних технологій та методів навчання при викладанні мовних дисциплін у вишах»

15 грудня 2022 року кафедра фундаментальної та мовної підготовки Національного фармацевтичного університету провела Всеукраїнську  науково-практичну інтернет-конференцію «Застосування інноваційних технологій та методів навчання при викладанні мовних дисциплін у вишах».

Серед учасників викладачі із Луцька,  Івано-Франківська, Чернівців, Львова та Харкова.

Було обговорено проблеми й перспективи дистанційної освіти в Україні, специфіку викладання мовних дисциплін у вишах, проблему гейміфікації освітнього простору.

Викладачі кафедри поділилися із колегами практичним досвідом роботи з платформою MOODLE, онлайн-сервісом «LearningApps.org, а також презентували свої наробки щодо створення різноманітних тестів, відеоскрайбінгів, інтелект-карт, накреслених за допомогою програми XMind.

Підсумовуючи результати конференції, учасники дійшли спільного висновку,  що саме створення методично обґрунтованих, інформаційно цікавих, візуально приємних дистанційних курсів надає можливість в умовах війни максимально мотивувати студентів до вивчення як української, так і іноземних мов.

За результатами роботи конференції сформовано збірник тез. З усіма матеріалами заходу  можна ознайомитися на сайті кафедри.