15 грудня 2020 р. відбувся семінар кафедр аптечної технології ліків та заводської технології ліків стосовно сучасних аспектів виготовлення ліків

15 грудня відбувся спільний семінар кафедр аптечної технології ліків та заводської технології ліків «Фундаментальні та прикладні дослідження у сучасній фармацевтичній науці».

У його роботі взяли участь 27 осіб. Із доповіддю «Бігелі – інноваційна м’яка лікарська форма» виступила доцент кафедри аптечної технології ліків С. С. Зуйкіна.

За темою доповіді відбувся круглий стіл із обговорення питання інноваційних м’яких лікарських форм та перспектив розробки бігелей для лікування низки патологічних станів, зокрема застосування у терапії мастопатії.

Найбільшу увагу приділили відмінностям між гелями та бігелями, обговоренню реологічних властивостей бігелей, можливих його складових та особливостей уведення до їхнього складу активних фармацевтичних інгредієнтів.