15 грудня 2020 р. відбулася зустріч ректора НФаУ А. А. Котвіцької зі студентами першого курсу фармацевтичного факультету

15 грудня у форматі online була проведена традиційна зустріч ректора НФаУ, професора А. А. Котвіцької зі студентами першого курсу.

У першій цьогоріч зустрічі «Перші 100 днів у НФаУ» взяли участь 143 студента фармацевтичного факультету денної форми навчання.

На захід були запрошені проректори, декан фармацевтичного факультету В. Ю. Кузнєцова, керівники структурних підрозділів, представники студентського парламенту НФаУ, а online – куратори академічних груп І курсу.

Першокурсники мали нагоду почути від ректора інформацію про НФаУ, основні вектори розвитку Аlma mater, згадати перші дні навчання та поставити питання, що їх хвилюють.

Напередодні зустрічі було проведено опитування серед студентів І курсу. Питання, які були їм поставлені, – «Чому Ви обрали НФаУ?» та «Що очікуєте від навчання». Студентська молодь підготувала відео відповіді, частина яких, відібрана шляхом випадкової вибірки комп’ютерною програмою, продемонстрована під час заходу. Найбільш креативною відповіддю став вірш студентки Юлії Масюри, на який, за участю культурного центру та студентського парламенту, було створено відео кліп.

Також студентам-першокурсникам заздалегідь було запропоновано зробити візитівки своїх академічних груп. Одну із них, візитівку 4 групи, також відібрану шляхом випадкової вибірки комп’ютерною програмою, присутні побачили під час зустрічі.

Ще одним цікавим і корисним для першокурсників відео продуктом стали поради від старшокурсників, які стосувалися навчання, дозвілля та активностей у житті університету.