15 листопада 2018 р. освітню діяльність НФаУ відзначено нагородою

НФаУ здобув Гран-прі в номінації «Інноваційний розвиток освіти та сучасні педагогічні технології» та почесне звання «Лідер освіти України» на ХХХІV Міжнародній спеціалізованій виставці «Освіта та кар’єра – День Студента 2018».

Захід відбувся 15 – 17 листопада 2018 р. у Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім», м. Київ. У рамках виставкової діяльності НФаУ в.о. декана факультету післядипломної освіти НФаУ, доцент, кандидат фармацевтичних наук С.В. Огарь та доцент кафедри загальної фармації та безпеки ліків ІПКСФ НФаУ, кандидат фармацевтичних наук О.В. Лукієнко провели презентацію на тему «Сучасні технології в освітній діяльності Інституту підвищення кваліфікації фахівців фармації Національного фармацевтичного університету».

Під час проведення виставки було обговорено питання проведення короткочасних і тривалих стажувань для студентів і викладачів НФаУ (представник НФаУ – Сова Катерина Юріївна, фахівець 1-ї категорії відділу з академічної мобільності), а ​​також можливість підписання партнерського договору між університетами, проведення академічних обмінів викладачами і студентами, створення програми подвійних дипломів, підписання договору в рамках програми Erasmus + з ЗВО Іспанії, Італії, Кіпру, Литви, Німеччини, Норвегії, Польщі, Румунії, Словаччини, Туреччини, Франції та Чехії; було відвідано презентації ЗВО Польщі, Франції та Чехії.

Організаційні питання та стендову роботу НФаУ на виставці курирували фахівці відділу зв’язків із громадськістю та пресою НФаУ М.О. Гнатюк та Ю.В. Ігнашкова.

Матеріали за темою:

Освітню діяльність НФаУ відзначено нагородою

 

Print Friendly, PDF & Email