15 листопада 2018 р. в НФаУ відбувся концерт до Міжнародного Дня студента

На свято завітали перший проректор з науково-педагогічної роботи Національного фармацевтичного університету А. І. Федосов, проректор з науково-педагогічної, науково-дослідницкой роботи А. Л. Загайко, в.о. проректора з науково-педагогічної І. В. Кубарєва.  А також декани  фармацевтичного факультету В. Ю. Кузнєцова та факультету медико-фармацевтичних технологій О. І. Набока. 

Творчі колективи культурного центру університету знов вразили різноманітністю концертних номерів — чуттєві та запальні пісні від солістів ансамблю народної пісні “Гердан” і студії естрадного вокалу “Ексклюзив”, нові дуети та інструментальні тріо, граціозні і пластичні дівчата з танцювальних колективів “Парадиз” і “Нон-стоп”, креативна команда студентського театру естрадних мініатюр “Імідж”. Ексклюзивний виступ Cover-band «K-on»  додав драйву і рок-н-ролу. Співали разом з глядачами українські хіти. Сподобався глядачу також новий проект —  акустичне тріо «Nonsolo», який підтримав вокальний дует дівчат Марі Раданіаріссон (Мадагасар) та Юсра Азза (Марокко). Багато було дебютантів-першокурсників, серед яких ведучі свята Данило та Ірина.

Керівництво  університету взяло участь у заохоченні учасників концерту та глядачів. “Приз симпатій проректорів” отримала Аззана Юсра, “Приз глядацьких симпатій” отримав Єгор Босняк, а “Приз найактивнішого глядача” отримала група студентів 1 курсу Фармація.

Культурний центр НФаУ вітає всіх студентів з Міжнародним Днем Студента. Цікавого студентського життя, захоплюючих занять, легкої здачі сесії і багато друзів-однодумців!

Більше фото в альбомі 

Print Friendly, PDF & Email