15 травня 2019 р. відбулося об’єктове протипожежне навчання та тренування співробітників і студентів НФаУ

З метою підтримання належного рівня пожежної безпеки в навчальних корпусах університету, запобігання виникненню пожеж, проведення евакуації при пожежі, відпрацювання навичок персоналу та студентів з організації гасіння пожежі на початковому етапі із застосуванням первинних засобів пожежогасіння, взаємодії з пожежно-рятувальними підрозділами було проведено об’єктове протипожежне навчання та тренування в навчальному корпусі по вул. Валентинівській, 4.

У навчаннях взяли участь адміністрація університету, керівники структурних підрозділів, завідувачі кафедр, студенти. До проекту була залучена також добровільна пожежна дружина НФаУ та працівники, відповідальні за пожежну безпеку в університеті.

Для спостереження та надання рекомендацій при проведенні навчально-тренувальних заходів були запрошені заступник начальника відділу захисту населення міських районів управління ЦЗ Департаменту по взаємодії з правоохоронними органами та органами ЦЗ Харківської міської ради Бабенко В.І.; майстер виробничого навчання Навчально-методичного центру ЦЗ та безпеки життєдіяльності населення ХО Прохоренко В.І.; старший інспектор Київського району відділу захисту населення міських районів управління ЦЗ Департаменту по взаємодії з правоохоронними органами та органами ЦЗ ХМР М’ясоєдов Г.О.; провідний фахівець 27 ДПВЧ м. Харків, ГУ ДСНС України в ХО, майор служби ЦЗ Ачкасов В.Є.

Відео 

image_pdfimage_print