16 березня 2023 р. відбулася лекція фахівця центру АТ «Київмедпрепарат» «Спектрофотометрія в аналізі лікарських засобів»

16 березня 2023 р. в рамках проведення серії факультативних лекцій від стейкхолдерів для здобувачів вищої освіти спеціальності «Фармація, промислова фармація»  було запрошено  хіміка-аналітика з фармацевтичної розробки R&D центру АТ «Київмедпрепарат», яке є партнером Корпорації «Артеріум» Тимофієнка Михайла із лекцією «Спектрофотометрія в аналізі лікарських засобів».

На лекції були присутні здобувачі вищої освіти 2 та 3 курсів освітньої програми «Фармація» та викладачі кафедри фармацевтичної хімії та кафедри медичної хімії.

Пан Михайло розповів про можливості використання методів спектрофотометрії у фармацевтичному аналізі. У своїй доповіді лектор підкреслив можливості та надзвичайний потенціал застосування спектральних методів для перевірки та забезпечення якості продукції та підкреслив широту застосування.

У другій частині лектор відповів на питання здобувачів вищої освіти та науково-педагогічних працівників кафедр.

Відповідальні кафедри за організацію зустрічі здобувачів вищої освіти НФаУ із лектором підприємства – кафедра фармацевтичної хімії (завідувачка кафедри, доктор фармацевтичних наук, професор Вікторія Георгіянц, доцент ЗВО, кандидат фармацевтичних наук, доцент Наталія Бевз), кафедра медичної хімії(завідувачка кафедри, доктор фармацевтичних наук, професор  Ліна Перехода,  асистентка, кандидат фармацевтичних наук Олена Бевз) та кафедра загальної хімії (завідувачка кафедри, доктор фармацевтичних наук, професор Ірина Журавель,  доцент ЗВО, кандидат фармацевтичних наук, доцент Ольга Антоненко).