15 березня 2023 р. відбулося перше засідання Школи академічної обізнаності НФаУ

Відкриття Школи академічної обізнаності НФаУ

15 березня 2023 р. за участі ректора університету професора Алли Котвіцької відбулося перше засідання Школи академічної обізнаності НФаУ. У своєму виступі ректор зазначила важливість підвищення рівня обізнаності учасників освітньо-наукової діяльності університету – здобувачів вищої освіти – з питань навчання за відповідною освітньої програмою, її структури та змісту, критеріїв оцінювання якості освітньої програми, акредитації, академічної свободи та доброчесності тощо.

15 березня 2023 р. відбулося перше засідання Школи академічної обізнаності НФаУЗасідання відбулось за участі проректорів, деканів, завідувача науково-методичної лабораторії з питань фармацевтичної освіти, гарантів освітніх програм «Управління охороною здоров’я та фармацевтичним бізнесом», «Якість, стандартизація та сертифікація», «Промислова біотехнологія», «Лабораторна діагностика» та здобувачів вищої освіти, які навчаються на зазначених освітніх програмах на другому (магістерському) рівні.

15 березня 2023 р. відбулося перше засідання Школи академічної обізнаності НФаУПроректор з науково-педагогічної роботи професор Інна Владимирова представила календарно-тематичний план та організацію роботи Школи на період березень-травень 2023 р.

Бажаємо учасникам Школи – здобувачам вищої освіти – плідної роботи та практичних результатів!