16 листопада 2017 р. відбулися економічні тренінги для викладачів ВНЗ I-IV рівнів акредитації, присвячені Дням фінансової обізнаності

Тренінги проходили на базі Харківського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи». Декан факультету промислової фармації, управління та адміністрування доц. О.А. Здорик та викладачі кафедри фармацевтичного маркетингу та менеджменту НФаУ доц. І.В. Бондарєва та доц. І.В. Тіманюк взяли участь у економічних тренінгах, що проходили на базі Харківського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» за темами: «Ключові виклики банківського сектору у післякризовий період», «Дослідження фінансової грамотності, обізнаності та інклюзії в Україні», «Для чого Україні потрібен фінансовий омбудсмен?» та «Просто про складне: фінансова звітність та регулювання діяльності банків».