WORLD EDU: ГРАН-ПРІ НФАУ

17-19 травня 2023 року відбулася online XIV міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2023».

Національний фармацевтичний університет презентував особливості отримання освіти за спеціальностями та освітніми програмами, розкрив університет, як потужного розробника лікарських засобів та зробив акцент на особливостях ВСТУПУ – 2023.

Участь у виставці взяли проф. Станіслав ПОГОРЄЛОВ, відповідальний секретар приймальної комісії, доц. Ольга НАЗАРКО, помічник ректора з виховної роботи, якості та сертифікації та доц. Наталія ЖИВОРА, декан факультету фармацевтичних технологій та менеджменту, які представили інформаційні матеріали та змістовний контент НФаУ.

За результатами участі у рейтинговому виставковому конкурсі під час XIV міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2023» Національний фармацевтичний університет отримав Гран-прі серед лідерів номінації «Вища освіта України».