День науки в Україні

Шановні колеги – науковці та майбутні науковці

Національного фармацевтичного університету!

Вітаю з Днем науки в Україні!

Національний фармацевтичний університет завжди мав потужний потенціал та ресурси для здійснення досліджень у відповідальній, динамічній фармації. Пишаємося тим, що маємо іменитих учених, які зробили суттєвий внесок у скарбницю вітчизняної сфери охорони здоров`я, та вагомі наукові розробки за всіма напрямами – організаційно-економічним, технологічним, хімічним, медичним, біологічним, гуманітарним.

У надскладний період життя нашої країни науковці долучаються до забезпечення потреб ЗСУ, натхненно працюють зі студентською молоддю, а у вільний від роботи час волонтерять. І продовжують здійснювати наукові дослідження.

Шановні колеги, ви є однією з першооснов, яка зашифрована у генетичному коді НФаУ. Ви рухаєтеся майбутнє. Тож нехай не полишають натхнення та творча жага, не підводить здоров`я, оточують допитливі учні!

Шановна наукова молодь, зростайте, тримайте наукову спадковість. Нехай ваша наукова інтуїція завжди веде правильними шляхами.

Мотивації та захопливих ідей в ім`я незламної України!

В.о. ректора НФаУ Алла Котвіцька