17 квітня 2024 р. розпочалась ХХХ Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених та студентів

ХХХ Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених та студентів «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ СТВОРЕННЯ НОВИХ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ»

17 квітня 2024 року розпочалась ХХХ Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених та студентів, у рамках якої були підведені підсумки I туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей.

До заходу долучились професорсько-педагогічний склад університету, здобувачі вищої освіти та запрошені гості.

Конференція розпочалася з вітального слова проректора ЗВО з НПР професора Інни Владимирової, яка також представила привітальне слово від в.о. ректора Національного фармацевтичного університету професора Алли Котвіцької.

Інна Миколаївна проанонсувала конкурс «Кращий студент національного фармацевтичного університету 2024» та студентську вікторину «ПРОЛІСОК: СИМВОЛ НАДІЇ» та запросила усіх бажаючих до участі.

Єлизавет ЗуйкінА, голова Ради молодих вчених університету представила, за якими спеціальностями були розподілені конкурсні роботи та порядок заслуховування їх протягом 17– 18 квітня 2024 р.

Усі конкурсні роботи викликали жваву дискусію та обговорення, здобувачі продемонстрували ґрунтовні дослідження та глибокі знання в обраній тематиці.

За результатами I туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей призові місця були розподілені наступним чином:

спеціальність «Фармація, промислова фармація»

• Диплом І ступеню – Шабрацька Дар’я, Васильченко Вікторія
  • Диплом ІІ ступеню – Капріор Іван

спеціальність «Антикризовий менеджмент»

• Диплом І ступеню – Великоіваненко Катерина

спеціальність «Біотехнології та біоінженерія»

• Диплом І ступеню – Хора Олександра
  • Диплом ІІ ступеню – Двінських Анна
  • Диплом ІІІ ступеню – Петрашенко Анна

спеціальність «Інтелектуальна власність»

• Диплом І ступеню – Кравець Тетяна

спеціальність «Клінічна медицина, фундаментальна медицина»

• Диплом І ступеню – Калинович Назарій

спеціальність «Менеджмент інвестиційної та інноваційної діяльності»

• Диплом І ступеню – Новікова Вероніка

спеціальність «Підприємництво»

• Диплом І ступеню – Вертейко Даная

спеціальність «Соціологія»

• Диплом І ступеню – Нікіфорова Анастасія

спеціальність «Технології медичної діагностики та лікування»

• Диплом І ступеню – Радченко Анжеліка
  • Диплом ІІ ступеню – Коміссарова Євгенія

спеціальність «Управління персоналом та економіка праці»

• Диплом І ступеню – Якименко Валерія
  • Диплом ІІ ступеню – Кузніцова Світлана
  • Диплом ІІІ ступеню – Карпенко Ірина

спеціалізація «Управління проєктами і програмами»

•  Диплом І ступеню – Трофимченко Тетяна

спеціалізація «Фізична терапія, ерготерапія»

• Диплом І ступеню – Перехрест Катерини

Сертифікатами учасників були нагороджені:

• Воронкін Павло
  • Грачова Ірина
  • Митрович Оксана

Усі учасники отримали у подарунок електронну книгу «Мрія на мільйон: рушай у світ грошей та бізнесу» (С. Вожжов).

19 квітня 2024 року конференція продовжилась засіданням студентських наукових товариств (СНТ) на кафедрах та заслуховуванням доповідей.

Програма конференції 17-19 квітня 2024 р.