17 листопада 2021 р. проведено міжкафедральний науково-практичний семінар «Діабет як актуальна проблема національної системи охорони здоров’я»

17 листопада кафедрами соціальної фармації й організації та економіки фармації Національного фармацевтичного університету за участю співробітників ТОВ «Гінсенг» проведено міжкафедральний науково-практичний семінар на тему: «Діабет як актуальна проблема національної системи охорони здоров’я».

З вітальним словом до учасників семінару звернулися професор Алла Немченко та доцент Аліна Волкова. На семінарі було заслухано актуальні та ґрунтовні доповіді, важлива увага приділялась питанню підвищення рівня доступності та якості надання фармацевтичної допомоги хворим на цукровий діабет.

Представник практичної фармації – директор ТОВ «Гінсенг» Олена Феоклістова надала інформацію про зміни, які відбулися під час реалізації інсулінів хворим на цукровий діабет I типу.

Асистент кафедри соціальної фармації Оксана Рищенко виступила з доповіддю «Сучасний стан забезпечення хворих на цукровий діабет II типу лікарськими засобами групи метформіну гідрохлориду: державна реєстрація, контроль якості». Також було представлено доповідь асистента кафедри організації та економіки фармації Алли Лебедин на тему «Оцінка технологій лікування цукрового діабету І типу».