17 травня 2023 р. було проведено круглий стіл з громадського обговорення освітньо-професійної програми «Менеджмент» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти (спеціальність 073 Менеджмент)

Громадське обговорення ОПП «Менеджмент»

17 травня було проведено круглий стіл з громадського обговорення освітньо-професійної програми «Менеджмент» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти (спеціальність 073 Менеджмент).

Участь у круглому столі взяли Наталія Живора, декан факультету фармацевтичних технологій та менеджменту, к.ф.н., доц., Яна Деренська, гарант ОПП «Менеджмент» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, к.е.н., доц., Тетяна Крутських, завідувачка кафедри управління та забезпечення якості у фармації, д.ф.н., проф., члени робочої групи, зовнішні стейкголдери – представники академічної спільноти, роботодавці, випускники, внутрішні стейкголдери – здобувачі вищої освіти, що навчаються на освітньо-професійній програмі «Менеджмент».

Стейкхолдери позитивно оцінили освітньо-професійну програму, відмітили високий професійний рівень викладання освітніх компонент, різноманіття інтерактивних форм та методів навчання, надали слушні пропозиції щодо поліпшення програми.

У обговоренні освітньої програми взяли участь Наталія Гавкалова, д.е.н., проф. (Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця), Ірина Губарєва, д.е.н., проф., Дар’я Михайленко, к.е.н., доц., с. н. с.  (Науково-дослідний центр індустріальних проблем розвитку НАН України), Юлія Федотова, к.е.н., доц. (Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова), Сергій Повєткін, к.ф.н., начальник відділу зовнішньоекономічних зв’язків (ПАТ «Хімфармзавод «Червона зірка»), Олена Ахмедова, керівник проєктів (ТОВ «Актілайф Нутрішн»), Софія Хотиненко, керівник відділу продажу (ТОВ «Аллхім»), Владислав Ігнатенко, випускник заочної форми, інтерн в Обласній дитячій клінічній лікарні (м. Полтава), Вячеслав Воєцькій, випускник денної форми, медичний представник (компанія «ProPharma»), Вікторія Меркулова, здобувачка вищої освіти 2 курсу заочної форми навчання, головна медична сестра (ТОВ «Фрезеніус Медикал Кер Україна», м. Харків), Юсуф Базалаєв, здобувач вищої освіти 2 курсу денної форми навчання, Світлана Кузніцова, здобувачка вищої освіти 3 курсу денної форми навчання.