17 травня 2023 р. відбулася регіональна зустріч рад молодих вчених Харківської області

17 травня відбулася третя регіональна зустріч представників рад молодих вчених Харківської області з Радою молодих вчених при Міністерстві освіти та науки України.

Метою  було обговорення можливостей і викликів у діяльності рад молодих вчених та молодих вчених зокрема. У зустрічі взяли участь представники Ради молодих вчених при Міністерстві освіти та науки України, Департаменту науки та освіти Харківської обласної державної (військової) адміністрації, молоді науковці закладів вищої освіти на наукових установ Харківщини.

Національний фармацевтичний університет представляла  голова Ради молодих вчених НФаУ Ірина Сурікова й інші молоді вчені університету.