17 травня 2021 р. у рамках Клубу бізнесу та технологій факультету фармацевтичних технологій та менеджменту НФаУ проведена сесія з представниками бізнесу

17 травня на факультеті фармацевтичних технологій та менеджменту НФаУ відкрито Клуб бізнесу та технологій – експертний майданчик, де представники бізнесу, науки та державних установ діляться кращими практиками розвитку бізнесу.

Мета заходу – обговорення сучасних вимог до підготовки фахівців, здатних працювати в різних сферах. Модератором заходу виступила декан факультету фармацевтичних технологій та менеджменту, кандидат фармацевтичних наук, доцент Наталія Живора, співмодератором – заступник декана, кандидат економічних наук, доцент Олена Миколенко.

Після відкриття заходу й вітального слова Наталії Живори, учасники мали нагоду послухати доповіді спікерів на актуальні теми.

Дар’я Татарова, Digital Transformation Director в транснаціональній компанії AB-Inbev EFES, розповіла про етапи кар’єрного зростання випускників. Особливу увагу приділила саме навичкам, які відкривають можливості працювати в міжнародній компанії та обіймати цікаві посади. Перший блок навичок – це аналітичні навички, прийняття рішень, обробка інформації, її візуалізація. Друга група навичок – лідерські якості та уміння працювати в команді, і третя група – вміння працювати з різними сучасними технологіями, що дозволяють збирати та аналізувати дані, використовувати в маркетинговій, виробничій діяльності.

Наступним спікером був представник команди підтримки реформ при Міністерстві інфраструктури України Владислав Сомойленко, який має значний досвід роботи щодо проєктної діяльності, в тому числі грантової. У своїй доповіді він наголосив на необхідності формування ефективних комунікацій та побудови командної роботи. Окрім того, спікер підкреслив важливість знань із проєктного менеджменту, що є вкрай необхідним в умовах реалізації все більшої кількості проєктів у публічній та інших сферах.

Подія зібрала понад 50 учасників – представників академічного персоналу та здобувачів освіти.

У майбутньому такий формат зустрічей дозволить побудувати комунікації між усіма зацікавленими сторонами.