18 квітня 2023 р. відбулась профорієнтаційна зустріч в.о. ректора НФаУ Алли Котвіцької з випускниками та викладачами Житомирського базового фармацевтичного фахового коледжу Житомирської обласної ради

На заході Алла КОТВІЦЬКА урочисто вручила директору коледжу Ірині БОЙЧУК подяку усьому колективу закладу фахової передвищої освіти за багаторічну результативну та змістовну співпрацю, якісну підготовку фахівців, формування комплексної професійної компетентності молоді та креативні підходи у впроваджені сучасного контенту фармацевтичної освіти.

Алла КОТВІЦЬКА звернулась до випускників з промовою щодо перспектив розвитку фармацевтичної галузі в Україні та світі, розповіла випускникам про можливості, які надає НФаУ для фахових молодших бакалаврів та бакалаврів фармації, а тако ж про студентське життя, студентські проєкти та стипендіальні проєкти, які успішно реалізуються в університеті.

Умови вступу 2023 для випускників коледжу висвітлив проректор ЗВО з НПР Андрій ФЕДОСОВ.

➡️На завершення зустрічі була проведена інтерактивна вікторина Quiz, де оголошено трьох переможців:

1 місце – фаховий молодший бакалавр Карпенко Алина,

2 місце – фаховий молодший бакалавр Дем’янчук Дарья,

3 місце – бакалавр Козак Богдан.

Переможці отримали брендовані подарунки від НФаУ.