18 квітня 2023 р. відбувся науково-практичний міжкафедральний семінар «Удосконалення методів управління у закладах охорони здоров’я в сучасних умовах»

Організаторами заходу виступили: кафедри фармацевтичного менеджменту та маркетингу і соціальної фармації.

На семінар були запрошені проректор з науково-педагогічної роботи, д. фарм. н., професор Інна Владимирова, викладачі кафедр фармацевтичного менеджменту та маркетингу, соціальної фармаціїуправління та забезпечення якості у фармації та організації та економіки фармації.

У процесі зустрічі обговорювалися питання: оцінки факторів формування внутрішньофірмової лояльності фармацевтичної організації (доповідач – доц. кафедри ФММ Ірина САФРОНОВА); оцінки впливу бренду аптечної мережі  (доповідач – доц. кафедри ФММ Ганна БАБІЧЕВА) та маркетингових інструментів на конкурентоспроможність аптек (доповідач – асист. кафедри соціальної фармації Ірина СУРІКОВА); аналізу програм лояльності в аптечних мережах України (доповідач – асист. кафедри ФММ Олена ШУВАНОВА); застосування програмних процесів управління асортиментом в аптеках (доповідач – асист. кафедри соціальної фармації Олександр СЕВРЮКОВ); аналізу методів управління стресом в аптечних підприємствах (доповідач – доц. кафедри ФММ Ірина БОНДАРЄВА).

У ході обговорення доповідей відбулась наукова дискусія щодо методів  управління аптечними закладами та використання сучасних маркетингових технологій у ринкових умовах. На сьогоднішній день, проведені науково-практичні дослідження вже частково впроваджені в роботу фармацевтичних організацій.