18 квітня 2024 р. відбувся освітній семінар на тему: «Новітні медичні вироби – на допомогу споживачеві»

18 квітня 2024 р. проф. Інною Барановою та доц. Тетяною Дядюн  був проведений освітній семінар на тему: «Новітні медичні вироби – на допомогу споживачеві»

Цей семінар є другим із циклу освітянських семінарів, які організовані співробітниками нашого університету за активною участю та підтримкою відділу практики, працевлаштування та кар’єрного зростання.

На семінарі були присутні споживачі, викладачі українських ЗВО (Тернопільській національний медичний університет ім. І. Я. Горбачевського, Івано-Франківський національний медичний університет, Національний університет харчових технологій, Національний університет цивільного захисту України, Державний торговельно-економічній університет), працівники провідних на вітчизняному фармацевтичному ринку аптечних закладів, здобувачі вищої освіти та практикуючі лікарі-ветеринари.

Бажання ознайомитися з новітніми медичними виробами, які представлені на вітчизняному фармацевтичному ринку охопило споживачів з різних регіонів країни — м. Харків та Харківська область, м. Тернопіль та Тернопільська область, м. Київ та Київська область, м. Полтава та Полтавська область, Рівненська та Донецька області.

З вітальним словом до учасників семінару звернулась завідувачка кафедри організації та економіки фармації проф. Ганна Панфілова. У промові було наголошено про необхідність консолідації зусиль у напрямку підвищення фармацевтичної грамотності населення та формування сучасного соціального профілю аптечних закладів.

Професор Інна Баранова висвітлила питання правильного використання сучасних приладів для вимірювання артеріального тиску, їх споживацьких переваг та недоліків. У ході дискусії були задані запитання у форматі відео-звернення від споживачів, а також представників Міністерства надзвичайних ситуацій України.

Доцент Тетяна Дядюн розглянула сучасний асортимент небулайзерів та інгаляторів, які представлені на фармацевтичному ринку України, особливостей їх використання в амбулаторних умовах, належного зберігання тощо. Була надана вичерпана інформація стосовно порядку їх правильного використання споживачами.

Семінар пройшов у дружній та теплій атмосфері.

Наприкінці семінару учасники прийняли участь у дискусії та обговоренні різних проблем, які стосуються раціональному використанню сучасних медичних виробів у лікуванні різних патологій, а також для їх ефективної профілактики. Фахівці високо оцінили рівень організації та проведення семінару, про що свідчать високі бальні оцінки, які отримали спікери за результатами обробки анкет зворотного зв’язку.