18-19 квітня 2024 р. у м. Харкові відбулася науково-практична internet-конференція з міжнародною участю «Сучасні тенденції спрямовані на збереження здоров’я людини»

18-19 квітня 2024 року у м. Харкові відбулася науково-практична internet-конференція з міжнародною участю «Сучасні тенденції спрямовані на збереження здоров’я людини» присвяченої пам’яті професора О.В. Пєшкової.

Організатором конференції виступив Національний фармацевтичний університет (кафедра Фізичної реабілітації і здоров’я) під патронатом в.о. ректора, доктора фармацевтичних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України Алли Котвіцької.

У роботі конференції взяли участь 120 делегата з різних міст країни та закордону, а саме: Харків, Київ, Житомир, Полтава, Дніпро, Запоріжжя,  Дрогобич, Івано-Франківськ, Рівне, Чернівці, Одеса, Херсон.

Закордонні представники зі Словенії, Ново Место, Міжнародна академія S.P.E.K.T.R; Ново Место, Римські Терми, Римске Топліце, Словенія; Медичного центру «IASO», м. Лозанна, Швейцарія; Грузинський національного університету SEU, Грузія.

В рамках конференції був проведений круглий стіл “Обговорення освітніх програм спеціальностей 227-Терапія та реабілітація”.

На зустрічі були присутні стейкхолдери: КНП ХОР “Обласний клінічний спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення”, Лікувально-діагностичний центр “ЛОРИТОМ”, центр «FIZIO», ТОВ “СВЯ-МЕД” (Alefclinic), Terme Resort, Valetuda Medical Centre, ДП Клінічний санаторій “Курорт Березівські мінеральні води”, Регіональний Клінічний Центр медичної реабілітаційної та паліативної допомоги дітям “Гіппократ”, Медичний центр фізичної реабілітації та спортивної медицини “Кінезіо”, Державна установа “Інститут неврології, психіатрії та наркології Національної академії медичних наук України” ДУ ІНПН НАМН УКРАЇНИ, Центр реабілітації та спортивної медицини “ЛП ЦЕНТР”, Міська поліклініка №6 м. Харків.

Також були присутні здобувачі вищої освіти спеціальності “227 Терапія та реабілітація” бакалаврського та магістерського рівня і навчально педагогічні працівники, які залучені до реалізації  ОП “Фізична терапія” та ОП “Терапія та реабілітація”.