18 січня – 10 березня 2021 р. проводився відкритий конкурс навчальних дистанційних курсів

На базі Харківського національного автомобільно-дорожнього університету з 18 січня по 10 березня 2021 р. проводився відкритий конкурс навчальних дистанційних курсів.

У конкурсі брали участь 39 представників закладів вищої освіти  України.

За оцінкою незалежних експертів

• дистанційний навчальний курс «Латинська мова» (викладач Наталія Томарєва та доцент Євгенія Світлична) посів друге місце.
  • дистанційний навчальний курс «Органічна хімія. Модуль 2» (професор Леонід Шемчук і асистент Дмитро Левашов) посів третє місце.
  • дистанційний навчальний курс «Фармакогнозія. Модуль 2» (професор Олег Кошовий, професор Тетяна Ільїна, доцент Ольга Демешко й доцент Олександр Стремоухов) посіли четверте місце.

У складі експертної групи Національний фармацевтичний університет представляла професор кафедри фармацевтичної хімії Ольга Євтіфєєва.