18 жовтня 2022 р. стартувала Школа гаранта

18 жовтня 2022 р. у Національному фармацевтичному університеті стартувала Школа гаранта. Із вступним словом виступила ректор університету професор Алла Котвіцька, у якому зазначила важливість проходження акредитації освітніх програм університету, окреслила загальні підходи та вимоги.

Модератором засідання виступила проректор з науково-педагогічної роботи професор Інна Владимирова, яка ознайомила учасників із організаційними питаннями діяльності Школи гаранта, переліком освітніх програм, наявних у графіку акредитації на 2023/2024 н.р. та календарно-тематичним планом роботи, окреслила щотижневу періодичність засідань.

Лектор, професор кафедри аптечної технології ліків, експерт Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО) Наталія Половко ознайомила учасників із вимогами нормативно-правової бази акредитації освітніх програм: Законом України «Про вищу освіту» (2014), Постановою Кабінету Міністрів України № 1117 (від 23.12.2015) «Про затвердження форми сертифіката про акредитацію освітньої програми, порядку оформлення, переоформлення, видачі, зберігання та обліку таких сертифікатів» тощо.

Консультативну підтримку учасникам також надавала член Галузевої експертної ради НАЗЯВО з галузі знань 22 «Охорона здоров’я» завідувачка кафедри загальної хімії професор Ірина Журавель.

Бажаємо плідної роботи Школи гаранта та вагомих результатів!