19-20 квітня 2023 р. у НФаУ відбувся 3 етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, на якому були представлені роботи 36 здобувачів з різних галузей знань і спеціальностей

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Біотехнології та біоінженерія»!

19-20 квітня 2023 р. у Національному фармацевтичному університеті відбувся 3 етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, на якому були представлені роботи 36 здобувачів з різних галузей знань і спеціальностей.

Серед здобувачів спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» переможцями стали:

• 1 місце – Зубков Олександр, робота «Створення біоматеріалу на основі грибного міцелію»
  • 2 місце – Кулеш Анастасія, робота «Дослідження умов культивування Chlorella vulgaris як тест-об’єкта для біотестування»
  • 3 місце – Манжос Олександра, робота «Розробка технології жувальних цукерок з функціональними компонентами»

Щиро бажаємо молодим науковцям подальших успіхів та досягнень!