20-21 квітня 2023 р. відбулася науково-практична internet-конференція з міжнародною участю «Сучасні тенденції спрямовані на збереження здоров’я людини» присвяченої пам’яті професора О.В. Пєшкової

У Харкові 20-21 квітня 2023 року відбулася науково-практична internet-конференція з міжнародною участю «Сучасні тенденції спрямовані на збереження здоров’я людини» присвяченої пам’яті професора О.В. Пєшкової.

Організатором конференції виступив Національний фармацевтичний університет (кафедра фізичної реабілітації та здоров’я) під патронатом в.о. ректора, доктора фармацевтичних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України Алли Анатоліївни Котвіцької.

Конференція об’єднала фахівців у напрямках конференції:

• Актуальні питання фізичної терапії, ерготерапії.
  • Сучасні освітні здоров’язберігаючі технології.
  • Медико-біологічні основи здорового способу життя.
  • Загальнолюдські цінності в контексті фізичного виховання і здорового способу життя.
  • Психолого-педагогічні аспекти формування здорового способу життя.
  • Спорт як складова активізації здорового способу життя студентської молоді.

У роботі конференції взяли участь 114 делегата. До участі в конференції були залучені спеціалісти не тільки з різних міст України, але й закордонні представники, а саме:

Харків: Національний фармацевтичний університет (41 учасник); Харківський національний медичний університет (3 учасника); Харківський Міжнародний медичний університет (2 учасника); Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С. Сковороди (8 учасників); Харківська державна академія фізичної культури (3 учасника); КНП Підприємство Харківської обласної ради Обласна клінічна лікарня, м. Харків (1 учасник).

Також до участі у конференції з доповідями були залучені стейкхолдери-роботодавці таких установ: Медичний центр фізичної реабілітації та спортивної медицини «КІНЕЗІО» (1 учасник); Комунальне некомерційне підприємство Харківської обласної ради обласний спеціалізований будинок дитини «Гіппократ» (2 учасника); ДУ ІНПН НАМН України, центр «FIZIO» (1 учасник).

Київ: Національний університет фізичного виховання і спорту України (НУФВСУ) (7 учасників).

Вінниця: Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського (1 учасник).

Полтава: Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» (10 учасників).

Запоріжжя: Запорізький державний медико-фармацевтичний університет (6 учасників).

Дрогобич: Навчально-науковий інститут фізичної культури і здоров’я Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка (5 учасників).

Ужгород: ДВНЗ «Ужгородський національний університет» (1 учасник); КНП Обласний клінічний центр нейрохірургії та неврології Закарпатської ради (1 учасник).

Закордонні представники зі Словенії, Ново Место, Міжнародна академія S.P.E.K.T.R; Ново Место, Римські Терми, Римске Топліце, Словенія (2 учасника); Медичного центру «IASO», м. Лозанна, Швейцарія (1 учасник); Al-Balqa Applied Uneversity, Salt, Jordan (1 учасник).

Конференція завершилась підведенням підсумків роботи.

За матеріалами конференції видано збірник статей (збірник матеріалів конференції (додається).

Програма конференції (додається).

Учасникам конференції видано 114 сертифікатів.