20 квітня 2023 р. представники Національного фармацевтичного університету відвідали Рівненщину

У рамках візиту між Національним фармацевтичним університетом та Комунальним закладом вищої освіти «Рівненська медична академія» Рівненської обласної ради укладено договір про співробітництво і партнерство.
На робочій зустрічі керівництво університету обговорило шляхи подальшого розвитку співпраці з директором департаменту виробництва лікарських засобів ТОВ «НВК «ЕКОФАРМ» Володимиром БАБЕНКОМ.
Заклад вищої освіти та науково-виробнича компанія домовились про підтримку активної студентської молоді, створення нової бази практики та опрацювання механізмів дуальної освіти для здобувачів вищої освіти.

Після наради Алла КОТВІЦЬКА зустрілась з випускниками та викладачами на профорієнтаційному заході, а також вручила ректору Ростиславу САБАДИШИНУ подяку колективу закладу освіти за багаторічну результативну та змістовну співпрацю, якісну підготовку фахівців, формування комплексної професійної компетентності молоді та креативні підходи у впроваджені сучасного контенту медичної та фармацевтичної освіти.

В.о. ректора Національного фармацевтичного університету Алла КОТВІЦЬКА на заході запросила випускників вступати до НФаУ, розповіла випускникам про можливості, які надає НФаУ для фахових молодших бакалаврів та бакалаврів фармації, а також про студентське життя, студентські проєкти та стипендіальні проєкти,  які успішно реалізуються в університеті.

На завершення зустрічі була проведена інтерактивна вікторина Quiz, де оголошено трьох переможців:
         1 місце – Вдовенко Ангеліна,
         2 місце – Рока Тетяна,
         3 місце – Кухарська Софія.

Переможці отримали брендовані подарунки від НФаУ.

До заходу приєдналось близько 110 осіб.