19 травня 2023 р. відбувся круглий стіл з громадского обговорення освітньої програми «Фармація» спеціальності 226 «Фармація», спеціалізація 226.01 «Фармація» другого (магістерського) рівня

У засіданні круглого столу взяли участь члени проєктної групи та представники різних груп стейкхолдерів – студенти, роботодавці.

Більшість учасників круглого столу є випускниками НФаУ різних років, частина – батьками студентів, що наразі зобувають освіту за ОПП Фармація в НФаУ.

Серед них Світлана Гарна (заступник директора ІПКСФ НФаУ), Оксана Красуля (зав. аптеки клінічної лікарні «Феофанія», м. Київ), Ірина Никифорчук (фарм. Підприємець, м. Крижопіль, Вінницька обл), Сергій Повєткін (ПАТ «Хімфармзавод «Червона зірка», м.Харків), Альона Смирнова (фармацевт, АНЦ, м. Тернопіль), Лариса Фурса (заступник директора аптечної компанії «Магнолія», м.Харків), Юлія Шиморова (консультант компанії «Алкалоїд», Кіровоградська обл.), Наталя Штучна (зав. аптеки, м. Словянськ, Донецька обл., викладач ДНМУ), студенти Аміра Авад Алаа Дж., Вікторія Васильченко, Іван Капріор, Олена Мала, інтерн Ірина Маслівець.

Всі учасники відзначили високий рівень підготовки за освітньою програмою та задоволеність матеріальною базою, методичним забезпеченням, наданням професійних та соціальних компетентностей, реагуванням НФаУ на виклики. Учасники круглого столу обговорили проблеми сучасної освіти, по’вязані з дистанційною освітою; сучасні тенденції розвитку фармацевтичного сектору галузі охорони здоров’я; існування фармації в умовах військової агресії; надали свої пропозиції щодо поліпшення освітньої програми, зокрема щодо розширення каталогу вибіркових дисциплін, приділення великої уваги формуванню soft skills для попередження професійного вигорання. Внесені пропозиції будуть додатково розглянуті при остаточному формування освітньо-професійної програми на 2023 рік.