20 травня 2021 р. відбувся святковий захід до 15-річчя Всесвітнього Дня вишиванки.

День вишиванки — свято національної єдності та збереження національних культурних традицій. Спільнота Національного фармацевтичного університету долучилася до святкування 15-ої річниці Всесвітнього Дня Вишиванки та провела флешмобі «Вишиванка як духовна спадщина».

На святі були присутні представники ректорату, деканатів, завідувачі кафедр, науково-педагогічні працівники, здобувачі вищої освіти та творчі колективи культурного центру.

У Музеї історії НФаУ проходила виставка вишиванок різних регіонів України. Кожен бажаючий мав змогу взяти участь у майстер-класах від талановитих майстринь вишивки та навчитися різним технікам.

Наукова бібліотека НФаУ відкрила книжкову виставку «Вишиванка єднає українців», яку із задоволенням відвідали як здобувачі вищої освіти, так і науково-педагогічні працівники, а творчі колективи культурного центру привітали присутніх святковим концертом.

Українська вишиванка — це етнічний бренд, перевірений історією, візитівка та оберіг для українців, справжній культурний код, що зберігає традиції пращурів.

Нехай День вишиванки єднає українців по всьому світу, а мудрість і сила тисячолітньої традиції дає натхнення!

Бережімо традиції! Любімо Україну!

Вітання ректора НФаУ Алли Котвіцької з Днем вишиванки