21-23 квітня 2021 р. у Національному фармацевтичному університеті відбувся ресертифікаційний аудит на відповідність стандарту ISO 9001: 2015

21-23 квітня 2021 р. відбувся ресертифікаційний аудит на відповідність сертифікованої системи управління якістю Національного фармацевтичного університету вимогам стандарту ISO 9001:2015 у міжнародній системі сертифікації DQS та в національній системі сертифікації НААУ.

Аудит у online форматі провели представники органу сертифікації ТОВ «ДКС СЕРТИФІК УКРАЇНА»: головний аудитор – Олександр Береговенко та аудитори Віктор Ягодзінський і Ліана Шапран.

У рамках проведення аудиту відбулась установча нарада керівників усіх процесів Інтегрованої системи управління (ІСУ). Перший проректор з науково-педагогічної роботи Андрій Федосов у своєму виступі підкреслив важливість і актуальність стандарту та акцентував увагу на основних заходах, вжитих колективом університету для виконання жорстких вимог стандарту ISO.

Під час ресертифікаційного аудиту було проаналізовано 25 процесів ІСУ, регламентованих відповідними документованими процедурами, а також численні документи, що описують діяльність на рівні окремих операцій цих процесів. Інтегрованою системою управління наразі охоплені всі ключові види діяльності університету – від методичного забезпечення, планування освітньої діяльності, роботи приймальної комісії, адміністративно-господарської діяльності – до внутрішніх аудитів, взаємодії із роботодавцями, документообігу тощо.

Головний аудитор органу сертифікації Олександр Береговенко під час заключної наради зазначив, що керівництво університету наочно демонструє своє лідерство та реалізацію зобов’язань щодо підтримки функціонування ІСУ, про що свідчать високі рейтингові позиції НФаУ. Аудитори підкреслили, що отримали докази результативних дій, вжитих університетом для переходу на дистанційні технології навчання у період карантину.

Невідповідностей встановленим критеріям аудиту зафіксовано не було.

За результатами ресертифікаційного аудиту органами сертифікації прийнято рішення рекомендувати німецькій компанії DQS Groop видати сертифікат НФаУ на відповідність вимогам стандарту ISO 9001:2015.

Успішне проходження університетом ресертифікаційного аудиту є доказом міцних позицій НФаУ як кращого закладу вищої освіти фармацевтичного спрямування в Україні.