24 жовтня 2022 р. представники НФаУ взяли участь у семінарі «ГОРИЗОНТ ЄВРОПА ДЛЯ УКРАЇНИ»

24 жовтня 2022 р. відбувся семінар «ГОРИЗОНТ ЄВРОПА ДЛЯ УКРАЇНИ». Від Національного фармацевтичного університету участь у засіданні взяли  Інна Владимирова – проректор з науково-педагогічної роботи та Галина Григорів – завідувач навчально-дослідної частини.

Запрошеними спікерами даного заходу були професор Максим Погорєлов (Латвійський університет (Латвія) і Сумський державний університет (Україна)) та професор Міхаель Бечелані (Європейський інститут мембран (Франція)).

На семінарі також виступив Григорій Мозолевич – керівник експертної групи з питань інтеграції до Європейського дослідницького простору директорату науки та інновацій Міністерства освіти і науки України.

Тематиками доповідей запрошених спікерів були:

• Горизонт Європа: вступ та деякі основні правила (українською мовою);
  • Модель проекту: від досконалості до впровадження (англійською мовою).