21 березня 2019 р. НФаУ взяв участь у профорієнтаційному заході «Професія твоєї мрії» смт. Зачепилівка, Харківська обл.

Національний фармацевтичний університет взяв участь у профорієнтаційному заході «Професія твоєї мрії», який проходив у смт Зачепилівка за сприянням Харківського обласного центру зайнятості.

Метою даного заходу є мотивація учнівської молоді до свідомого вибору актуальних та сучасних професій, які користуються попитом на ринку праці.

У заході взяло участь близько 500 учнів закладів загальної середньої освіти, які отримали необхідну інформацію щодо вступної кампанії 2019 року, поспілкувавшись з представниками закладів вищої освіти Харкова. Презентація нашого університету викликала велику зацікавленість: школярі мали змогу власноруч провести якісні реакції, які застосовуються у фармації та отримали інформаційно-презентаційні матеріали.