21 лютого 2023 р. відбувся міжкафедральний семінар «Біотехнологічні диспути»

Спільна діяльність та обмін думками викладачів та науковців Національного фармацевтичного університету – запорука нових досягнень!

21 лютого 2023 р. за ініціативою кафедри Біотехнології НФаУ відбувся міжкафедральний семінар «Біотехнологічні диспути», в якому взяли участь співробітники кафедр Біотехнології, Заводської технології ліків та Технологій фармацевтичних препаратів.

На семінарі були представлені доповіді, присвячені методу біотестування з використанням мікроскопічних водоростей (студентка 4 курсу ОП «Біотехнологія» Анастасія Кулеш, д. фарм. н., проф. Оксана Стрілець, д. фарм. н., проф. Леонід Стрельников, кафедра біотехнології), використанню диференціальної сканувальної калориметрії для дослідження біомакромолекул (асистент кафедри ЗТЛ, к. фарм. н. Тетяна Колісник), удосконаленню методів визначення чутливості мікроорганізмів до антибіотиків (доцент кафедри ТФП, к. фарм. н. Олександр Манський).

В ході обговорення доповідей була проведена наукова дискусія щодо перспектив використання біотехнологій в різних галузях, зокрема  в екології та фармації.

Присутні висловили задоволеність зустріччю, актуальністю обговорених тем та відзначили, що проведення семінарів такого формату є дуже корисним та мотивуючим для подальших досліджень та плідної співпраці.

Разом – до Перемоги!