21 травня 2021 р. НФаУ взяв участь у XVII спеціалізованій виставці освітніх закладів для вступників «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном – 2021»

21 травня 2021 р. у Харкові відбулася XVII спеціалізована виставка освітніх закладів для вступників «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном – 2021».

Захід проводився за сприяння Харківської обласної державної адміністрації і Харківської міської ради. Організатор заходу – виставкова компанія АДТ.

Головна мета заходу – презентація досягнень закладів освіти Харківщини, інших регіонів України та Європи, допомога вступникам у свідомому виборі закладу освіту, ознайомлення зі здобутками науково-педагогічних колективів та досвідом використання інформаційних технологій.

У презентації НФаУ взяли участь кафедри фармацевтичної хімії, нормальної та патологічної фізіології, аналітичної хімії та аналітичної токсикології, соціальної фармації, технологій фармацевтичних препаратів, ветеринарної медицини та фармації, заводської технології ліків та Фаховий коледж НФаУ.