21 вересня 2019 р. Національний фармацевтичний університет взяв участь у VI Освітньому проекті «Ніч науки»

21 вересня Національний фармацевтичний університет взяв участь у VI Освітньому проекті «Ніч науки».

Традиційно захід проводився під патронатом Харківського міського голови Г.А. Кернеса та за підтримки Німецької федеральної компанії «GIZ» і компанії «Vodafone Україна».

До масштабного проекту долучилися 16 закладів-учасників, які надали унікальну можливість старшокласникам, майбутнім вступникам, відвідати університети, дослідницькі центри та познайомитися із розвитком освіти і науки Харкова – «студентської» столиці України.

Національний фармацевтичний університет відкрив свої двері близько 800 відвідувачам, серед яких школярі з понад 90 шкіл. Гостям університету були запропоновані екскурсійно-пізнавальні проекти кафедри фармакогнозії, кафедри органічної хімії, кафедри хімії природних сполук і нутриціології, кафедри аптечної технології ліків, кафедри технологій фармацевтичних препаратів, кафедри заводської технології ліків, кафедри технології ліків, кафедри фармацевтичної хімії, кафедри аналітичної хімії.

Циклічність програми складала 30-40 хвилин, крім того гості мали нагоду зануритися у історичні аспекти розвитку фармації, відвідавши Музей історії Національного фармацевтичного університету, ознайомитися з правилами вступу до Національного фармацевтичного університету.

Ректорат висловлює вдячність організаційному комітетові від Національного фармацевтичного університету, кафедрам та підрозділам, які взяли участь у проекті.

Особлива подяка студентам-волонтерам, які долучилися до проведення заходу.