22 листопада 2017 р. у Національному фармацевтичному університеті відбулася оглядово-інформаційна екскурсія для учнів Харківської гімназії №55

У рамках проекту «Школа – НФаУ» відбувся профорієнтаційний захід, організований завідувачем кафедри соціальної фармації, доцентом І.В. Кубарєвою.

Учням Харківської гімназії №55 гостинно відчинили свої двері кафедри соціальної фармації, фармакогнозії, промислової фармації, технології ліків; музей історії НФаУ; електронний читальний зал Наукової бібліотеки та студентське кафе «Misce.Da.Signa».

На кафедрі фармакогнозії учні прослухали лекцію про хімічний склад та методи контролю якості лікарської рослинної сировини та фітохімічних препаратів, яку для них прочитали доц. В. В. Бойнік та доц. О.О.Стремоухов.

На кафедрі промислової фармації учні готували мікрокапсули під керівництвом асистента Д.П.Солдатова.

На кафедрі технології ліків гостей ознайомили з учбовими лабораторіями та професійною діяльністю провізора-технолога (доц. Ю.М. Азаренко, доц. В.М. Чушенко).

На кафедрі соціальної фармації учням розповіли про історичні аспекти розвитку медицини та фармації, особливості державного регулювання аптечної справи у межах фармацевтичного законодавства (доц. І.В.Кубарєва).

У музеї історії НФаУ діти дізналися більше про минуле університету та фармацевтичної спеціальності в Україні.